توزیع ۱۴۰۰ جلد مفاتیح الجنان در اندرزگاههای زندان رجایی شهر

در ایام ماه مبارک رمضان و بمنظور بهره مندی از فیوضات و سجایای اخلاقی با همت واحد فرهنگی تعداد ۱۴۰۰ جلد مفاتیح الجنان، ارتباط با خدا، مناجات حضرت علی (ع) در بین مددجویان کلیه اندرزگاههای زندان توزیع گردید.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، ضیایی سرپرست زندان با اشاره به این مطلب که ماه رمضان مقدمه خودسازی و تهذیب نفس است افزود: با بسترسازی مناسب می توان زمینه خودسازی و تقویت سجایای اخلاقی را برای مددجویان فراهم نمود.
وی از قرآن، روزه و دعا بعنوان اصل مهم در تربیت انسان نام برد و ابراز داشت: این سه اصل در تربیت انسان ، نهادینه کردن فرهنگ قرآنی و گسترش آموزه های دینی نقش مهمی را ایفا می نمایند.
سرپرست زندان رجایی شهر، ایام پر خیر و برکت ماه مبارک رمضان را بهترین فرصت برای احیای فضایل اخلاقی و معنوی دانست و افزود: تقوا و پاکسازی روح و جان از فیوضات و برکات این ماه می باشد.
ضیایی ماه مبارک رمضان را پر برکت ترین موهبت الهی خواند و بهره مندی از مواهب این ماه را درکنترل هواهای نفسانی، کاهش ناهنجاری های فردی و اجتماعی موثر دانست.
سرپرست زندان رجایی شهر در خاتمه با بیان این که آموزه های دینی نقش موثری در کاهش آسیب های اجتماعی دارند، افزود: روحانیون و کارشناسان در این ایام پر برکت با تبیین فضائل اخلاقی و آسیب های اجتماعی برای مددجویان نقش بسزایی در کاهش رفتارهای پرخطر ایفا می نمایند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*