توزیع ۵۰۰۰ جلد مجله در اندرزگاههای زندان رجایی شهر


به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر ، ضیایی مدیر این زندان پیرامون زمینه سازی و شرایط استفاده از جرائد برای مددجویان گفت: ایجاد بستر مناسب جهت مطالعه و آشنایی این اقشار با مباحث تاريخي، ديني و ادبي، هنری و…. علاوه بر ارتقاء آگاهی و تغییر نگرش، آنان را از ارتكاب مجدد جرم ، خطا وگناه باز داشته و مي‌توان آنها را به محبت و ايثار، عمل صالح، رعايت قوانين و حفظ بهداشت روانی و عمومي تشویق نمود…
ضیایی در ادامه اظهار داشت: بهینه سازی اوقات فراغت مددجویان مطابق با دستورالعمل سازمانی از وظایف مهم زندانبانی اسلامی می باشد.
وی گفت: روزنامه قديمي‌ترين و در عين حال يگانه وسيله ماندني ثبت وقايع و ايجاد افكار عمومي مي‌باشد كه دسترسي به آن سهل و در اجتماع داراي ارزش بسياري بوده که رسالت برجسته و شاخص آن در دو نكته ارتقاء آگاهی و ديگري تربيت و ارشاد افكارعمومی مردم مطرح می باشد..
سرپرست زندان رجایی شهر با اشاره به این مطلب که مطالعه جرائد و مطبوعات موثر در ایجاد تحول فکری مددجویان می باشد افزود: ارتقاء سطح آگاهي مددجویان از اوضاع سياسي، اجتماعي، اقتصادي، علمي،ادبي، اعتقادي و تاريخي و همچنین تنظيم و تصحيح رفتارها وروابط موجود بين آنان و جامعه از مزایای توزیع و مطالعه روزنامه و مجله است.
ضیایی گفت: ميزان بهره‌مندي افراد هر جامعه از جرائد نشان دهنده سطح فرهنگ عمومي آنان است که دربين رسانه هاي گروهي چون راديو و تلويزيون ، مجلات و روزنامه‌ها از توان بيشتري براي اداي وظايف يادشده برخوردار می باشند.
گفتنی است تعداد ۵۰۰۰ جلد مجله با عناوین مختلف جدول، صبح جوان، موفقیت ، فیلم ، ورزشی ، خانواده و…. در اندرزگاههای زندان رجایی شهر توزیع گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*