جشنواره ورزشی مددجویان مرد استان تهران در ندامتگاه تهران بزرگ برگزار شد

به منظور ایجاد زمینه نشاط  بین مددجویان آیین افتتاحیه جشنواره ورزشی مددجویان مرد استان تهران (جام ولایت)در رشته های مختلف فوتسال، والیبال، پینگ پنگ، دارت و طناب کشی با حضور جمعی از مسئولین اداره کل زندانهای استان تهران و مسئولین زندانهای مختلف در مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ برگزار شد.

مدیر ندامتگاه تهران بزرگ در ابتدای این افتتاحیه مهمترین اهداف برگزاری این مسابقات را غنی سازی اوقات فراغت، تقویت روحیه خودباوری و تضمین سلامت مددجویان عنوان نمود و افزود: در این مسابقات در راستای برنامه های اصلاحی و تربیتی سازمان زندانها برگزار شده و همه مددجویان حاضر در رقابت پیروز محسوب می شوند زیرا ورزش را در برنامه های خویش الویت قرار داده اند.

همچنین در آیین افتتاحیه این جشنواره، مهدی حب درویش رکورد دار روپایی جهان ثبت در کتاب گینس و رئیس کمیته روپایی و نمایشی ایران با حضور در بین مددجویان و تشویق از سوی آنان، با توپهای مختلف ورزشی از جمله فوتبال، گلف، تنیس روی میز، بدمینتون به اجرای روپایی پرداخت.

بنا به این خبر، در این مسابقات تیمهای بازداشتگاه اوین و ندامتگاههای ورامین، تهران بزرگ، قزلحصارو دماوند در سه روز به رقابت پرداختند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*