جشن سی ونهمین سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي در کانون اصلاح و تربیت

به مناسبت گرامیداشت ايام الله دهه مبارك فجر و سی و نهمین سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ایران، مراسم جشني ویژه مددجویان در تماشاخانه باران کانون برگزار شد .
به گزارش روابط عمومي کانون اصلاح و تربیت مراسم جشني با حضور مدیر، معاونین و جمعي از مسئولين كانون در تماشاخانه باران کانون برگزار شد که هنرمندان عرصه موسیقی کشور به اجرای برنامه پرداختند.
این مراسم با تلاوت آياتي چند از قرآن مجيد و اجراي سرود زيباي جمهوري اسلامي ايران آغاز و برنامه هاي متنوعي به اجرا درآمد كه مي توان به اجراي سرودهای انقلابی، اجراي موسيقي توسط هنرمندان عرصه موسیقی و نيز برگزاری مسابقه به مناسبت ايام دهه فجر انقلاب اسلامی اشاره نمود.
علی رستمی مدیر كانون اصلاح و تربيت تهران در حاشیه برگزاری این مراسم ذر گفتگو با روابط عمومي كانون، از اهداف انقلاب اسلامي و نيز راه روشنگر حضرت امام خميني (ره) و آرمان هاي والاي انقلاب اسلامي سخن گفت و با اشاره به نقش و جایگاه شهدا بویژه شهدای انقلاب اسلامی، تاکید داشت: حفظ و نگهداری از آرمانها و ارزش های انقلاب اسلامی از عوامل پایداری انقلاب است و این ایام فرصت مناسبی برای معرفی آرمانهای انقلاب اسلامی به نسل نوجوان و جوان بالاخص نوجوانان کانون است.لذا اداره فرهنگی کانون با همکاری روابط عمومی باید در این راستا اهتمام لازم را بعمل آورند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*