جلسه شورای تامین شهرستان ری در مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ برگزار شد


به گزارش روابط مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ اعضای شورای تامین شهرستان ری در راستای بازدیدهای دوره ای از مراکز و نهادهای مختلف شهرستان با حضور در مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ تشکیل جلسه دادند.
در ابتدای این جلسه که دکتر جمال پور، فرماندار شهرستان ری، حجت الاسلام والمسلمین ملکوتی، دادستان شهرستان ری ، بازیار، ریاست دادگاه عمومی بخش فشافویه و جمعی از مسئولین نظامی و انتظامی شهرستان و سایر اعضای شورای تامین شهرستان حضور داشتند فرزادی سرپرست مجتمع ضمن ارائه گزارشی از وضعیت مجتمع و مسائل و مشکلات موجود، خواستار همکاری اعضای شورای تامین در جهت رفع موانع و مشکلات موجود شدند.
سرپرست مجتمع با اشاره به جمعیت کیفری مجتمع و موقعیت جغرافیایی آن، همکاری اعضای شورای تامین در برآورده شدن مشکلات پیش رو و فراهم نمودن خدمات رفاهی برای خانواده مددجویان را خواستار شد.
در ادامه دکتر جمال پور، فرماندار شهرستان ری با اشاره به مشقات کار زندانبانی، ضمن تشکر از خدمات انجام گرفته در مجتمع در مباحث فرهنگی و تربیتی، با اشاره به خدمت به خلق الله گفت: اقدامات انجام گرفته در حوزه فرهنگی و مباحث تربیتی در زندان باعث می شود تا علاوه بر اجر معنوی، زندانیان بازگشت سعادتمندانه به جامعه داشته باشند که این موضوع باعث تسهیل روند برنامه ریزی و مدیریت معظلات اجتماعی میشود . در ادامه دادستان شهرستان ری و ریاست دادگاه عمومی بخش فشافویه گزارشی به اعضای شورای تامین ارائه دادند.
در پایان اعضای شورای تامین با اشاره به اقدامات انجام گرفته بر لزوم پیگیری و رفع مشکلات در حوزه های مختلف تاکید و دستوراتی را به حوزه های مرتبط صادر نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*