حضور اعضای شورای تهران وحسن آباد در مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ

در راستای مساعدت و همفکری جهت حل مشکلات خانواده های مددجویان جلسه ای با حضور خلیل آیادی و نظری از اعضای شورای شهر تهران، زند کریمخانی از اعضای شورای شهر شهرستان حسن آباد و مدیر مجتمع در سالن کنفرانس مجتمع برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه مدیر مجتمع ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای برنامه های تامینی و تربیتی به مددجویان با اشاره به خدمات ارائه شده به خانواده مددجویان در سالن های ملاقات گفت: لازم است جهت رفاه حال این خانواده ها و رفع مشکلات تردد آنان به مجتمع که دور از شهر قرار گرفته، امکانات شهری ارائه گردیده، در این خصوص چاره اندیشی شود.

چهارمحالی اضافه نمود: از جمله این مشکلات و خواسته ها برقراری خط اتوبوسرانی بین مترو کهریزک و مجتمع می باشد که با توجه به مسافت راه به لحاظ رعایت حقوق شهروندی و لزوم تقلیل هزینه تردد خانواده های مددجویان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

وی ادامه داد: تخصیص اعتبار برای آسفالت محوطه سالن ملاقات، ضرورت نصب چراغ راهنمایی و رانندگی و علائم هشداردهنده در جاده منتهی به سالن ملاقات، تعریض جاده اصلی، ایجاد  مجتمع خدمات رفاهی در محدوده زندان و امکانات بیشتر جهت تسهیل در رفت و آمد و رفاه خانواده ها مددجویان بوده از درخواست های دیگر می باشد.

در این جلسه طرفین در جهت تعامل و برطرف شدن این مشکلات به بحث و تبادل نظر پرداختند و با پیگیری های به عمل آمده از طرف مدیر مجتمع اعضای شورای شهر تهران در اولین جلسه در هفته جاری این موارد را در جلسات خود مطرح نموده اند و در حال پیگیری می باشند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*