حضور خادمین آستان قدس رضوی در ندامتگاه دماوند

خدام بارگاه رضوی با حمل پرچم گنبد ملکوتی حرم منور امام رئوف، فضایی سرشار از عطر رضوی را در ندامتگاه دماوند ایجاد کردند.
مدیر ندامتگاه دماوند با اعلام این خبر اظهار داشت همزمان با دهه کرامت، خادمین حرم امام رضا (ع) در معیت امام جمعه دماوند با در دست داشتن پرچم سبز رنگ بارگاه منور آن حضرت ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی وارد ندامتگاه شدند که با استقبال با شکوه کارکنان، سربازان وظیفه و مددجویان قرار گرفتند و فضایی با حال و هوای معنوی بوجود آوردند.
جمالیان ضمن خیر مقدم به نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان دماوند و خادمین حرم امام رضا (ع) حضور آنان را در ندامتگاه را پر خیر و برکت دانست و افزود: امیدواریم برکات و توجهات امام رضا (ع) شامل حال مددجویان و کارکنان این اداره گردد.
در این مراسم ابتدا خدام حرم مطهر امام رضا (ع) با حضور در جمع مددجویان به مدیحه سرایی پرداختند و صلوات خاصه امام رئوف را قرائت نمودند و در ادامه پرچم متبرک حرم مطهر به نمایش گذاشته شد و مددجویان با شور و شوق قلبی ادای احترام نمودند، پس از آن در سالن جلسات ندامتگاه مراسم مشابهی برای سربازان وظیفه و پرسنل برگزار گردید.
جمالیان در پایان این خبر افزود: در این مراسم با دعوت از شکات دو مددجو و پرداخت مبلغ رد مال از طرف یکی از خیرین شهرستان رضایت اخذ گردید و همچنین مقرر گردید خانواده دو نفر از مددجویان و دو نفر از کارکنان ندامتگاه دماوند بصورت رایگان به سفر زیارتی مشهد مقدس اعزام گردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*