حضور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ملارد در زندان رجایی شهر

دادستان به همراه رئیس دادگستری ، مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان ملارد و امام جمعه صفا دشت جهت بررسي و رفع مشكلات قضائي مددجويان مرتبط با آن حوزه قضائی در زندان رجایی شهر حضور يافتند.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، در این نشست ضیایی سرپرست زندان پيرامون فعاليتهاي اصلاحي و تربيتي و همچنين خدمات ارائه شده در زمينه هاي مختلف به مددجويان و رسيدگي به پرونده هاي قضائي آنان توضیحاتی را ارائه و در بيان انجام وظايف ودستورالعمل از سوي مراجع قضائي ، سازمان و قوه قضائيه گفت : ما در زندان به عنوان مجري دستورالعملها هستيم.
جبله، دادستان داد سرای عمومی وانقلاب شهرستان ملارد هدف از اين بازديد را رسیدگی به مشکلات قضائی مددجویان و تکریم از آنان عنوان نمود و افزود: با بازديد از محل اسکان مددجویان در صدديم تا ضمن بررسي مشكلات قضائي با ارائه راهكار مناسب نسبت به اجراي سیاستهای قوه قضائیه مبنی بر کاهش جمعیت کیفری عمل نماييم.
وی گفت: پيگيري مجدانه جهت رفع مسائل ومشكلات مددجویان از وظایف سیستم قضائی است.
دادستان دادسرای عمومی و انقلاب ملارد در اين بازديد نتيجه تعامل في مابين مسئولين زندان با مراجع قضائي را مثبت ارزيابي نمود و اظهار داشت : با تسريع درحل مشكلات قضائي و مشخص شدن محكوميت مددجويان بلاتكليف زمینه کاهش جمعیت کیفری درزندانها را فراهم سازیم.
گفتنی است در خاتمه این دیدار دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ملارد ضمن حضور در جمع مددجويان مرتبط با آن حوزه قضائی به مشکلات قضایی ۳۰ نفر از آنان رسیدگی نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*