حضور مستمر هفتگی ۳۰ تن از قضات تحقیق و اظهار نظردر مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ


به گزارش روابط عمومی مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ با  هماهنگی به عمل آمده فی مابین اداره کل زندانهای استان تهران و دادستان عمومی و انقلاب تهران، قضات تحقيق و اظهار نظر و اجرای احکام دادسرا های تهران در نوبتهای مختلف با حضور در مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ ضمن شرکت در جلسات تعاملی- آموزشی با مسئولین مجتمع طی بازدید از اندرزگاه های مختلف و دیدار چهره به چهره با مددجویان به درخواست های آنان رسیدگی و مشکلات مددجویان را بررسی می نمایند.
در نخستین جلسه که در راستای تعامل سازنده با مراجع قضایی و با حضور حجت الاسلام والمسلمین فیروز جایی، سرپرست دایره نظارت بر مجتمع، ولیپور سرپرست مجتمع و ۲۰ تن از قضات نواحی ۱۴ و ۱۶ برگزار شد طرفین در جهت شناخت آسیب ها و راه کارهای کاهش جمعیت کیفری زندانها به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در ادامه سرپرست دایره نظارت با ارائه گزارشی از وضعیت مددجویان به بیان برخی از مهمترین مشکلات قضایی آنان و راهکار های لازم جهت برطرف شدن این مشکلات پرداخت.

شایان ذکر است به صورت مستمر و در نوبت های مختلف هر هفته ۳۰ نفر از قضات تحقيق و اظهار نظر و اجرای احکام دادسرا های نواحی مختلف تهران جهت آشنایی با مشکلات و آسیب های زندان از مجتمع بازدید و در جلسات تعاملی- آموزشی با مسئولین مجتمع شرکت می نمایند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*