حضور معاون دادستان ناحیه ۱۹ در اردوگاه فشافویه /۱۰ مددجو آزاد شدند

معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه ۱۹ تهران ، سرپرست دایره نظارت بر محکومان مواد مخدر و  جمعی از دادیاران نواحی مختلف تهران از اردوگاه فشافویه بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی فشافویه؛  اسماعیلی معاون دادستان و سرپرست دادسرای عمومی وانقلاب ناحیه۱۹ تهران ، حجت الاسلام فیروز جایی ؛ سرپرست دایره نظارت بر محکومان مواد مخدر و روانگردان استان تهران، بهمراه دادیاران دادسرای نواحی مختلف با حضور در اندرزگاه این مرکز به پرونده قضایی۲۵۰ نفر از  محکومان نواحی مختلف رسیدگی کردند .

در این بازدید معاون دادستان وسرپرست دادسرای ناحیه ۱۹ ؛ سرپرست دایره نظارت برمحکومان مواد مخدر و روانگردان بهمراه دادیاران نواحی مختلف در معیت شمس زارع مدیر اردوگاه که درراستای بررسی وضعیت قضائی زندانیان و اجرای سیاست های کاهش جمعیت کیفری زندان ها با هدف زمینه سازی آزادی زندانیان ، ضمن حضور در اندرزگاه ، پرونده ۲۵۰ نفر از مددجویان را به صورت چهره به چهره مورد بررسی قراردادند.  .

شایان ذکر است در پایان بازدید معاون دادستان و سرپرست دایره نظارت بر محکومان مواد مخدر با آزادی ۱۰ نفر از محکومان این مرکز موافقت نمودند .

درخواست تخفیف مجازات ، آزادی مشروط ، عفو موردی، و تعلیق مجازات از عمده موارد مورد بررسی پرونده قضایی محکومان این مرکز بوده که جهت پیگیری به مراجع قضائی ارجاع گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*