حضور هفتگی انجمن NA در اردگاه فشافویه /انجمن معتادان گمنام از مدیر اردوگاه فشافویه تجلیل کردند

به مناسبت فرا رسیدن بهار طبیعت و همچنین به پاس قدردانی از همکاری های مستمر اردوگاه ، انجمن معتادان گمنام ایران با اهداء لوح یادبودی از مدیر اردوگاه کاردرمانی و حرفه آموزی فشافویه تقدیر بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه ، جلسه ای با حضور شهرکی مدیر اردوگاه کاردرمانی و حرفه آموزی فشافویه و نماینده انجمن معتادان گمنام ایران برگزار شد که طی آن ضمن تشکر و قدردانی از همکاری این مرکز با انجمن معتادان گمنام ، لوح یادبودی به مدیر اردوگاه اهدا شد.
شهرکی مدیر اردوگاه ضمن تشکر از حضوز نماینده نماینده انجمن معتادان گمنام ایران گفت: همچنانکه آیه شریفه قرآن مجید (وَمَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا) سرلوحه امور در سازمان زندانهاست ما نیز همیشه در این مسیر تلاش داریم ؛ زیرا نجات انسانها از منجلاب اعتیاد را بر خود فرض میدانیم.

وی افزود: براین اساس تلاش داریم همکاری سازمانهای مردم نهاد از جمله «انجمن معتادان گمنام ایران» را جذب و از ظرفیت های این انجمن حداکثر استفاده را ببریم.
شهرکی ادامه داد: اردوگاه فشافویه در سال ۹۷ به صورت هفتگی و هر هفته یک روز پذیرای ۱۲ نفر از اعضای انجمن معتادان گمنام ایران بوده که با توجه به جمعیت کیفری و همچنین نگهداری مددجویان موضوع ماده ۱۶ قانون مبازره با مخدر در این مرکز، تلاش داریم از ظرفیت های این انجمن و سایر سازمانهای مردم نهاد استفاده کنیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*