حضور پر شور مددجویان زندان رجایی شهر در مراسم جشن اعیاد شعبانیه

به مناسبت گرامیداشت اعیاد شعبانیه، ولادت باسعادت حضرت اباعبدا… الحسین(ع) و برادر باوفایش حضرت ابوالفضل‌العباس روز جانباز و حضرت علی‌بن‌الحسین سید ساجدین، زین‌العابدین علیه‌السلام مراسم جشن باشکوهی با حضور مددجویان در حسینیه زندان رجایی شهر برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، ضیایی سرپرست زندان با حضور در جمع مددجویان سالروز ولادت حضرت ابی‌عبدالله الحسین علیه‌السلام یادآور حماسه‌آفرینی پاسداران اسلام، میلاد حضرت ابوالفضل العباس علیه‌السلام تجدید خاطره رشادت‌های جانبازان عزیز و ولادت حضرت زین‌العابدین امام سجاد علیه‌السلام یادآور دعاهای مردان نیک خدا را تبریک گفت.
وی گفت: ماه شعبان ماه دعا و مناجات با خداست. ماه تهذیب و آمادگی برای ورود به رمضان است. اعمال و دعاهای فراوانی در این ماه وارد شده است مناجات شعبانیه از مهمترین دعاهای این ماه پر فضیلت می باشد.
سرپرست زندان رجایی شهر در ادامه افزود: خداوند متعال در میان مخلوقات خود، انسان های کاملی را به عنوان الگو قرار داده است. این الگوها دارای امتیازات و فضیلت های ویژه ای هستند که امام حسین علیه السلام نمونه ای کامل انسانی است که دارای صفات بارزی همچون بخشندگی، یاور ضعيفان، شکیبایی ، پاکی ، دلاوری و… می باشد.
ضیایی گفت: مطالعه و تأمل در نحوه زندگی و سیرت انبیاء بیانگر این واقعیت بوده که آن بزرگان به مواهب و مصائب یک اجتماع واقف بوده و بالاتر از همه ایمان بی تزلزل آنان به خداوند سبب گردیده بود تا یاور مردم در مشکلات باشند.
سرپرست زندان رجایی شهر گفت: ماه شعبان نیز در شمار شریف ترین ایّام سال قرار دارد زیرا بستر ولادت ولی مطلق الهی، حضرت بقیةالله(عج) می باشد از این روست که در سخنان پیامبر اکرم(ص) و اهل بیت(ع) نیز به وفور به اهمیّت این ماه اشاره شده است ماهی سرتاسر شادی، خیر و برکت که مهم ترین آنان تولد دو امام همام است.
گفتنی است مراسم مولودی خوانی با حضور بیش از ۴۰۰ نفر از مددجویان برگزار و در پایان از آنان پذیرایی گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*