خدمات ارائه شده مددکاران ندامتگاه قزلحصار در سالجاری شایسته تقدیر است


مدیر ندامتگاه قزلحصار در پیامی ضمن عرض تبریک میلاد باسعادت امیرالمومنین علی علیه السلام بزرگ مددکار تاریخ اسلام از خدمات ارائه شده مددکاران تقدیر کرد.
حمید محمدی گفت: مددکاران ندامتگاه قزلحصار با استفاده از ظرفیتهای موجود علاوه بر پاسخگویی مددجویان، مراجعین ، خانواده زندانیان، وکلا و ارباب رجوع، با اخذ رضایت اولیای دم محکومین به قصاص نفس، زمینه آزادی تعداد ۱۵ نفر را فراهم کردند.
مدیر ندامتگاه قزلحصار گفت: امور شخصی مددجویان، تنظیم روابط حقوقی بین مددجو و وکلا ، تفویض اختیارات قانونی مددجویان به سایر افراد خانواده ، واگذاری تکالیف مددجویان سرپرست خانواده به سایر افراد ، ایجاد شرایط لازم جهت انجام مقدمات و اجرای احکام قانونی در خصوص ازدواج و طلاق، به عنوان بخشی از امور عمومی و روزمره ای است که تعداد ۱۱۷۳۱ مورد مشاوره و ۲۱۳۲ مورد معرفی به مراکز حمایتی در واحد مددکاری به انجام رسیده است.
وی در خصوص پیگیری امور قضایی مددجویان از مراجع قضایی گفت: پیگیری مسائل قضایی مددجویان بخشی از وظایف مددکاری است که در طول سالجاری،۵۵۰ مورد پیگیری مرخصی، انتقال و ملاقات، ۳۹۳۹ مورد پیگیری پرونده قضایی از اجرای احکام ندامتگاه،۵۲۱ مورد پیگیری پرونده قضایی از دادسرای استانهای تهران و البرز و ۱۷ مورد رضایت محکومین مالی و مهریه بخشی از خدمات ارائه شده مددکاران در ندامتگاه قزلحصار بوده است.
محمدی در پایان سخنان خود ضمن تقدیر از مددکاران گفت: مددکاران ندامتگاه قزلحصار با انجام وظیفه حرفه ای خویش می کوشند تا علاوه بر کاهش آلام مددجویان و خانواده آنان ، زمینه بازگشت زندانیان را به زندگی عادی و درکاهش آمار بازگشت مجدد افراد آزاد شده به زندان را فراهم نمایند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*