خط ارتباطی تلفن ویژه خانواده مددجویان زندان رجایی شهر

كاهش آسيب رفتارهاي پرخطر به عنوان اصلي ترين برنامه و سیاستهای سازمانی است. بدین منظور خط ارتباطی تلفن جهت پاسخگویی به مسائل و پرسشهای خانواده مددجویان در زندان رجایی شهر راه اندازی گردید.
مدیر زندان رجایی شهر گفت: در سازمان زندانها اجرای دقیق برنامه کاهش آسیب رفتارهای پر خطر بعنوان یک اولویت مهم مطرح می باشد.
عزیزی در ادامه افزود: از آنجایی که رفتارها و بیماریهای پرخطر مختص به مددجویان نبوده و گاه ممکن است خانواده آنان را هم به دلیل بی اطلاعی و نا آگاهی درگیر نماید بدین منظور خط ارتباطی تلفن جهت پاسخگویی و راهنمایی خانواده ها راه اندازی گردیده است.
وی گفت: روانشناسان و مددکاران شاغل در زندان با حضور در سالن ملاقات پاسخگوی سئوالات مطروحه خانواده های مددجویان از طریق مشاوره های فردی، شخصیتی، رفتارها و بیماریهای پرخطر  و موارد دیگر می باشند.
مدیر زندان رجایی شهر در ادامه افزود: در مواردی بنا به تشخیص کارشناسان مرتبط مستقر در ملاقات برخی از خانواده مددجویان جهت ادامه درمان بیماریها و رفتارهای پرخطر از طریق معرفی نامه به مراکز آزمایشگاهی بصورت رایگان معرفی می گردند.
مدیر زندان رجایی شهر گفت: اجرای جامع برنامه های کاهش آسیب رفتارهای پرخطر از طریق برگزاری کلاسهای آموزشی برای خانواده مددجویان در حال اجرا می باشد.
شایان ذکر است خانواده های مددجویان می توانند در ساعات اداری از طریق تماس با شماره تلفن ۳۴۲۰۶۴۳۹- ۰۲۶نسبت به دریافت پاسخ توسط کارشناسان مربوطه اقدام نمایند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*