دادستان عمومی و انقلاب پیشوا با مددجویان زندان رجایی شهر دیدار کرد

دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان پیشوا به همراه تعدادی از قضات و دادیاران با حضور در زندان رجایی شهر به مشکلات قضایی مددجویان  آن حوزه رسیدگی نمودند.
مدیر زندان رجایی شهر ضمن ارائه گزارش عملکرد از اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف گفت: حضور مستمر قضات و مسئولین قضایی در زندان با هدف پیگیری و رسیدگی به مشکلات مددجویان تأثیر بسزایی در کاهش آسیب رفتارهای پر خطر دارد.
در ادامه دادستان دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان پیشوا گفت: یکی از اهداف حضور و بازدیدهای مکرر مراجع قضایی از زندان و دیدار با مددجویان اجرای دستورالعملهای کاهش جمعیت کیفری است.
رحمانی تصریح نمود: حضور مستمر قضات و دادستان ها در زندان ها باعث می شود تا در روند رسیدگی به مشکلات قضایی مددجویان تسریع گردیده و به کاهش جمعیت کیفری زندان ها کمک شود.
دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان پیشوا گفت: خوشبختانه زندانبانان با بهره گیری از دانش و تخصص و مولفه های مهمی چون تعهد و مسئولیت پذیری نقش بارزی در تبیین اقدامات اصلاحی و تربیتی به منظور بازگشت سالم مددجویان به جامعه داشته اند.
لازم به ذکر است مراجع قضایی دادسرای عمومی و انقلاب پیشوا به درخواست بیش از ۷۰ نفر از مددجویان مرتبط با آن حوزه قضایی رسیدگی نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*