درهفته قوه قضائیه معاونین دادگستری استان تهران از مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ بازدید نمودند


به گزارش روابط عمومی مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ به مناسبت فرا رسیدن هفته قوه قضائیه و شهادت آیت الله دکتر بهشتی و در راستای حقوق شهروندی و بررسی مشکلات قضایی زندانیان جمعی از معاونین دادگستری استان تهران از مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ بازدید نمودند.
در ابتدای این بازدید در جلسه ای که با حضور حجت الاسلام والمسلمین تمجیدی، معاون توسعه و برنامه ریزی دادگستری استان تهران، برداره و ذاقلی معاونین قضایی رییس کل دادگستری استان تهران، فرزادی سرپرست مجتمع و کیانی معاون قضایی و اجرای احکام مجتمع برگزار شد طرفین به بحث و تبادل نظر پرداختند.


سرپرست مجتمع در ادامه گزارشی از اقدامات اصلاحی، تربیتی و قضایی انجام گرفته را در جهت رعایت حقوق شهروندی مددجویان به حاظرین در جلسه ارائه نمود و به بیان برخی از مشکلات در زمینه های احکام صادره از مراجع قضایی،مباحث اعزام و بدرقه زندانیان، انتقال زندانیان به زندانهای مبداء و پابند الکترونیکی پرداخت.
در ادامه معاونین دادگستری استان تهران به همراه جمعی از مسئولین مجتمع از اندرزگاه ها بازدید و با حضور در میان مددجویان از نزدیک و به صورت چهره به چهره پاسخگوی سوالات و مشکلات آنان شدند.بررسی مشکلات قضایی و روند رسیدگی به پرونده محکومان و همچنین بررسی نوع و میزان جرائم محکومان از اهم موارد اشاره شده در این بازدید بوده است.
در پایان این بازدید، بازدید کنندگان با اعلام رضایت از اقدامات تامینی و تربیتی انجام شده در مجتمع از زحمات و تلاشهای سرپرست مجتمع و همکاران تشکر نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*