در آستانه فرا رسیدن بهار حال و هوای بازداشتگاه اوین نوروزی شد

مدیر بازداشتگاه اوین در سالن ملاقات، ضمن دیدار با خانواده های مددجویان و مراجعین و بررسی درخواستهای ایشان در جمع کارکنان این مرکز گفت :  با رعایت دستورالعملهای بهداشتی و حفظ سلامت کارکنان ، مددجویان و مراجعین امسال نیز همچون سالهای گذشته با برگزاری مراسم باستانی نوروز و سنتهای مرسوم آن به استقبال بهار رفته و بر آن هستیم که تا حد امکان شور و نشاط عید را در میان مددجویان جاری کنیم .


ضیایی افزود: عید باستانی نوروز و فرا رسیدن فصل بهار همواره برای ایرانیان و حتی دیگر مردم دنیا موسم نو شدن و آغاز دوباره بوده و از این رو در فرهنگ ما ایرانیان از اهمیت خاصی برخوردار است .
وی ادامه داد: با رعایت دستورالعملهای بهداشتی و حفظ سلامت کارکنان ، مددجویان و مراجعین امسال نیز همچون سالهای گذشته با برگزاری مراسم باستانی نوروز و سنتهای مرسوم آن به استقبال بهار رفته و بر آن هستیم که تا حد امکان شور و نشاط عید را در میان مددجویان جاری کنیم .
ضیایی در پایان ضمن آروزی صحت و سلامت برای تمام مردم  گفت: نو شدن طبیعت فرصت خوبی برای تعمق و تفکر بر کردار و رفتار و تغییر آن است و جا دارد مددجویان از این فرصت برای خودسازی و رقم زدن آینده بهتر پس از پایان دوران بهره ببرند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*