در روز نسیم مهر بسته معیشتی به خانواده های مددجویان کانون اصلاح وتربیت تهران اهداء شد

بمناسبت روز ملی نسیم مهر و حمایت از خانواده زندانیان طرح کمک معیشتی باحضور مدیر کانون و جمعي از مسئولین و با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن جلسات کانون اصلاح وتربیت تهران اهداء گردید.
مدیرکانون اصلاح وتربیت تهران ضمن اعلام این خبر و تبریک این روزبه حاضرین و خانواده مددجویان گفت: درصورت عدم حمایت از این خانواده ها شاهد رشد چشمگیر طلاق همسران زندانیان، ترک تحصیل فرزندان، ناهنجاری های اجتماعی و روانی، گرایش اعضای خانواده به مشاغل کاذب و تکدی گری خواهیم بود و باید این زنگ خطر را به صدا درآورد که درآتیه باید شاهد ورود تعداد قابل توجهی از اعضای خانواده زندانیان به چرخه جرم باشیم.

 

شمس زارع در ادامه افزود: همه ما درقبال وضعيت معيشتي خانواده هاي زندانيان بدون در نظرگرفتن نوع جرم ، مسئول هستيم و برتوجه همه نهادهاي خدماتي به وضعيت اقتصادي ، فرهنگي واجتماعي آنان تاكيد كرد.
وي همچنین عنوان نمود: با کمک خیرین نیکوکار می توان زمينه اشتغال خانواده هاي زندانيان دركارگاه هاي توليدي فراهم کرد و انجمن حمایت از زندانیان هم مي توانند نيازهاي مادي ديگرخانواده ها را تأمين كنند و هم خانواده هاي شاغل از كمك مالي بي نيازمي شوند.

شایان ذکر است به همین مناسبت بسته های کمک معیشتی به تعدادی از خانواده مددجویان کانون اصلاح وتربیت تهران توزیع گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*