در هفته دولت از کارمند نمونه مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ تقدیر شد


به گزارش روابط عمومی مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ به همت معاونت اداری و مالی مجتمع به مناسبت بزرگداشت هفته دولت و روز کارمند مراسم تجلیل از کارکنان نمونه مجتمع برگزار شد.
ولیپور سرپرست مجتمع با تبریک هفته دولت، روز کارمند و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایي و باهنر ، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های کلیه کارکنان مجتمع با اشاره به نقش کليدي نیروی انسانی درپیشبرد اهداف سازمانی گفت : پیشرفت هر سازمانی ناشی از نيروي انساني متخصص، سخت کوش و توانمند مجموعه می باشد و کیفیت فعالیت‌های اصلاحی و تربیتی در زندان نیز منوط به کیفیت عملکرد کارکنان می باشد و نقصان در این حوزه‌ زندان را با چالش جدی روبه رو می‌کند.
سرپرست مجتمع ادامه داد: از جمله برنامه های ما ارزیابی عملکرد کارکنان در طول سال می باشد تا بدین طریق با شناسایی نیروهای موفق، از توانمندی‌ها آنان د ر مسئولیت های مهم استفاده نماییم.
ولیپور هدف از تقدیر از کارمند نمونه را علاوه بر ارج نهادن به زحمات انجام شده، ایجاد انگیزه در بین کارکنان دیگر و یادآوری نقش حساس کارکنان در نظام زندانبانی عنوان نمود.
گفتنی است در این مراسم که با حضور جمعی از کارکنان و مسئولین قسمتهای مختلف مجتمع برگزار شد، رمضان طاهری پور از جانبازان سرافراز و از روسای اندرزگاه به عنوان کارمند نمونه مجتمع معرفی و به رسم یادبود و قدردانی از تلاش های وی، لوح تقدير و هدايايي اهدا شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*