دندانپزشکان نیکوکار در زندان رجایی شهر حضور یافتند

مطابق با دستورالعملهای سازمانی ۲ نفر از دندانپزشکان نیکوکار ضمن رعایت پروتکل بهداشتی جهت ارائه خدمات درمانی رایگان به مددجویان در زندان رجایی شهر حضور یافتند.
مدیر زندان رجایی شهر ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مددجویان در طول دوران تحمل کیفر را از مصادیق حفظ حقوق شهروندی بیان نمود.
عزیزی گفت: دندانپزشکان خیر، با حضور در واحد بهداری اقدام به مداوای رایگان بیماریهای دهان و دندان مددجویان فاقد بضاعت مالی نمودند.
وی در ادامه افزود: انسانهایی که با دارا بودن حرفه و تخصص، شغل و مقام لباس خدمت به تن کرده و گامهای موثری در رفع حوائج دیگران به ثمر می نشانند هدفی جز رضا و خشنودی خدا ندارند.
عزیزی حضور دندان پزشکان خیر و اهتمام آنان جهت ویزیت و درمان بیماری دهان و دندان مددجویان را حرکتی انسان دوستانه دانست و افزود: مددجویان بی بضاعت از آسیب پذیرترین اقشار جامعه بوده و ارتقاء سلامت آنان از اهم وظایف زندانبانی اسلامی می باشد.
مدیر زندان رجایی شهر اجرای برنامه های كاربردي در كاهش آسيب هاي جسمی و روحی مددجویان را لازم دانست و تصریح نمود : تدوين برنامه‌هاي موثر بر ارتقا سلامت زندانیان مطابق با دستورالعملهای سازمانی از وظایف زندانبانان می باشد.
شایان ذکر است فرایند درمان بیماریهای دهان و دندان ۱۰ نفر از مددجویان فاقد توان مالی در اولین حضور دندانپزشکان نیکوکار در زندان رجایی شهر صورت پذیرفت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*