ديدار صميمانه رییس دفتر امور زندانیان سفارت افغانستان با مددجویان تبعه افغانی کانون اصلاح و تربیت تهران

رییس دفتر امور زندانیان سفارت افغانستان، مسئول بخش مهاجرین و کارمند بخش کنسولی سفارت افغانستان با حضور در كانون اصلاح و تربيت تهران و ديدار با مسئولین کانون، در دیداری صمیمانه با مددجويان تبعه افغان كانون، به استماع مشكلات و مسایل آنان پرداختند.
به گزارش روابط عمومي كانون، در نشست اولیه که با حضور علي رستمي مدير كانون اصلاح و تربيت تهران و علی احمد یاری رییس اداره قضایی کانون و محمد مسعود فریادی رییس دفتر امور زندانیان سفارت افغانستان، سید فرید کاظمی مسئول بخش مهاجرین سفارت افغانستان و هیات همراه انجام شد، رستمي مدير كانون ضمن خیر مقدم به ایشان،گفت: تعامل فی مابین کانون اصلاح و تربیت و سفارتخانه افغانستان مي تواند موجب تسريع در حل مشکلات مددجویان اتباع افغان شود. در ادامه رستمي مدیر کانون از فعاليت هاي آموزشي و فرهنگي کانون كه در راستای اقدامات اصلاحی و تربیتی مددجويان انجام مي شود، بعنوان وسيله اي در راستاي ترميم شخصيت و اصلاح و تربيت كودكان و نوجوانان معارض با قانون نام برد و افزود: ارایه تمامی خدمات و اقدامات قضایی، فرهنگی ،آموزشی و تربیتی برای کلیه مددجویان کانون اصلاح و تربیت تهران یکسان می باشد.
محمد مسعود فریادی رییس دفتر امور امور زندانیان سفارت افغانستان، سید فرید کاظمی مسئول بخش مهاجرین سفارت افغانستان و هیات همراه، با حضور در جمع مددجويان تبعه افغانی كانون به درخواست هاي آنان رسيدگي و در راستاي مرتفع نمودن مشكلات آنان قول مساعد دادند.
در پایان رییس دفتر امور زندانیان سفارت افغانستان ضمن تشکر از فعالیت های انجام شده در کانون اصلاح و تربیت تهران در خصوص تمامی مددجویان و بالاخص مددجویان اتباع افغانستان، این اقدامات را بسیار ارزنده و قابل تقدیر برشمردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*