دیدار مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران با زندانیان جرایم غیرعمد دماوند

دیدار مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران با زندانیان جرایم غیرعمد دماوند
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران گفت: طی سال ۹۵ تاکنون، ۳۷ نفر زندانی شهرستان دماوند توسط این نمایندگی و کمکهای خیرین آزاد شده اند.
به گزارش روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان تهران، منوچهر رحمانی ضمن حضور در ندامتگاه شهرستان دماوند و دیدار با زندانیان جرایم غیرعمد اعلام کرد: از ابتدای سال ۹۵ تاکنون، ۳۷ نفر زندانی واجد شرایط و نیازمند با بدهی قریب به ۶۰۳ میلیون و پانصد هزار تومان آزاد شده، به آغوش خانواده های خویش بازگشته اند.
وی تأکید کرد: طی صحبتها و جلسات متعددی که کارشناسان ستاد دیه استان با شاکیان برگزار می کنند، بخشی از طلبها را می بخشند و می توان گفت خود شاکیان پرونده ها، خیر محسوب شده و نقش مهمی در آزادی زندانیان جرایم غیر عمد دارند. بخش اعظم دیگر نیز کمکهای خود ستاد و نیز نیکوکارانی است که در طول سال، به کمک زندانیان می شتابند.
همچنین رحمانی در این دیدار که مهدی جمالیان رئیس ندامتگاه شهرستان دماوند نیز حضور داشت، اظهار داشت: جمع بدهی ۳۷ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد نیازمند شهرستان دماوند، در مجموع بالغ بر ۶۰۳ میلیون و پانصد هزار تومان بود که با پرداخت و جلب رضایت شکات، آزاد گردیدند.
او افزود: از این تعداد ۱۲ نفر در سال ۹۵، ۱۹ نفر در سال ۹۶ و ۶ نفر طی سال جاری تا ۱۵ مرداد آزاد شده اند و دیدار امروز به منظور گفتگو با زندانیان واجد شرایط دیگری است که درخواست کمک کرده اند تا انشاالله رضایت شاکیان جلب گردد.
این خبر می افزاید: در این دیدار مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران، با اهدای هدیه، از زحمات قاسمی رئیس مددکاری ندامتگاه تقدیر نمود.
عزیزان نیکوکار جهت اهدای کمک های مالی و آزادی زندانیان نیازمند واجد شرایط جرایم غیرعمد می توانند از طریق تماس با شماره تلفن ۸۸۸۶۱۸۷۰ و یا مراجعه حضوری به نشانی خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، نبش اعرابی ۶، پلاک ۲۵، طبقه سوم و همچنین به سایت نمایندگی ستاد دیه استان تهران (نشانیwww.tehipro.ir ) و یا لینک اطلاع رسانی @tehipro با فعالیتهای این نمایندگی و نیز نحوه ارسال کمکهای مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*