رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران از ندامتگاه ورامین بازدید کرد

به منظور گسترش همکاری بین ندامتگاه ورامین و پلیس مبارزه با مواد مخدر نشست مشترکی با حضور سرهنگ بیدشکی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ویژه شرق استان تهران و یوسف مردی مدیر ندامتگاه ورامین برگزار شد.

مدیر ندامتگاه ورامین ضمن اعلام این خبر افزود:در این دیدار دوطرف به ارائه راهکارهای علمی و عملی در زمینه جلوگیری از ورود و عرضه این بلای خانمانسوز پرداختند.

در ادامه سرهنگ بیدشکی ضمن تشکر از اقدامات صورت پذیرفته در خصوص جلوگیری از ورود موادمخدر به داخل زندانها،اظهار داشت :در چند سال اخیر به همت مسئولان و استفاده از ابزار، امکانات و نیروهای مؤمن و متخصص شاهد اقدامات بسیار خوبی در خصوص مبارزه با تولید و عرضه مواد مخدر بوده ایم و این اقدامات با قوت و قدرت ادامه خواهد داشت.

مدیر ندامتگاه ورامین نیز ضمن خیر مقدم به جانشین فرمانده انتظامی شرق استان اظهار داشت:بحث جلوگیری از ورود موادمخدر به داخل زندانها از مهمترین وظایف قانونی و سازمانی ماست که کارکنان با استفاده از دانش، مهارت و تعهد در این زمینه تمام تلاش خود را به کار گرفته و به صورت شبانه روزی در جهت مبارزه با این پدیده شوم فعالیت می نمایند.

مردی در ادامه گفت:بهترین روش جهت کاهش تقاضای مواد مخدر اطلاع رسانی،فرهنگ سازی و آگاهی بخشی اقشار مختلف مردم در خصوص مضرات آن می‌باشد که در این زمینه توسط دستگاههای ذیربط اقدامات بسیار مناسب و ارزنده ای صورت پذیرفته است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*