راه اندازی کتابخانه سیار در سالن ملاقات زندان رجایی شهر


به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، در راستای ترویج و اشاعه فرهنگ كتاب وكتابخواني اداره فرهنگی تربیتی ضمن تمهید تسهیلات کتابخانه در همه اوقات برای مددجویان زمینه مطالعه کتاب درسالن ملاقات برای خانواده های مددجویان و مراجعه کنندگان را فراهم نمود.
ضیایی سرپرست زندان رجایی شهر با اشاره به این مطلب که امروزه يكي از آسان‌ترين راههاي ارتقاي آگاهي افراد مطالعه کتاب است گفت: ترویج فرهنگ کتابخوانی سبب خودشناسي ،دیگر شناسی، افزایش بهداشت روانی و سلامت روحی، ایجاد اعتماد به نفس ، بهبود آگاهی ،کاهش انزوای اجتماعی افراد ، تقویت مهارتهای برقراری ارتباط و روابط اجتماعی با سایرین می گردد.
وی در ادامه افزود: کاهش مشکلات عاطفی وتنش های روانی از طریق مطالعه کتاب در زمینه های مذکور حاصل می گردد چرا که تحول فكري از طريق تأمل و تفكر درباره رفتارها و نگرشها، بر طرف کردن مشکلات ارتباطی بین افراد خانواده و افزایش میزان ظرفیت افراد جهت رویارویی فرد با مشکلات حاصل می گردد.
گفتنی است مقادیری کتاب با عناوین مختلف تاریخی، علمی، دینی ، کتاب کودکان ،بهداشتی ، معلومات عمومی و …. جهت اشاعه فرهنگ مطالعه برای مراجعه کنندگان در سالن ملاقات زندان رجایی شهر تعبیه گردیده است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*