سرپرست دادسرای امور جنایی تهران در زندان رجایی شهرحضور یافت

معاون دادستان و سرپرست دادسرای امورجنایی تهران، به همراه تعدادی از مسئولین قضایی با حضور در  زندان رجایی شهر به بررسی و رفع مشکلات قضائی زندانیان مرتبط با حوزه مذکور پرداختند.

 شهریاری معاون دادستان و سرپرست دادسرای امور جنایی تهران به همراه تعدادی از مسئولین قضایی، بررسی و رفع مشکلات قضایی را مهمترین وظیفه دستگاه قضایی دانست و افزود: تکریم از زندانیان در قالب بررسي مشكلات قضائي مهمترین ابزاری است تا ضمن متنبه شدن آنان زمینه بازگشت سعادتمندانه به جامعه را فراهم نمایند.

وی گقت: حضور مستمر مراجع قضائي در زندانها اثرات زيادي در کاهش آسیب، تقویت روحیه، بازسازي و تغيير شخصيت بزهكاران دارد .

در ادامه سرپرست زندان رجایی شهر افزود: تعامل با قضات و مراجع قضايي درجهت ايجاد انگيزه و کاهش مجازات مددجویان در کاهش جمعیت کیفری تأثیرگذار است.

وی گفت: از اصول زندانبانی اسلامی اطلاع رسانی و ارتقاء آگاهی مددجویان در طول دوران محکومیت پیرامون مسائل مختلف قضائی و فرهنگی می باشد.

عزیزی در ادامه همه ظرفیتهای تعریف شده در چرخه اصلاح و تربیت را راهکارهای کلیدی در اصلاح و تربیت همه زندانیان برشمرد و افزود: اعمال بخشنامه ها و دستورالعمل های قضائی در تکمیل این ظرفیتها بسیار مؤثر است.

لازم به ذکراست هیات قضائی با حضور در محل اسکان مددجویان ضمن صحبت با ۲۰۰  نفر از متهمین و محکومین حوزه مربوطه به بررسی پرونده و رفع مشکلات آنان پرداختند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*