سرپرست زندان رجائی شهر با خانواده های مددجویان دیدار کرد

 ملاقات حضوری و پاسخگویی به خانواده های مددجویان به منظور تسریع در رفع مشکلات مطروحه و ارائه راهکارهای لازم با حضور سرپرست زندان رجایی شهر در سالن ملاقات صورت پذیرفت.

سرپرست زندان هدف از دیدار مردمی را تكريم ارباب رجوع دانست و گفت: اعتقاد ما براين است كه اصلاح رفتارهاي بزهكارانه زمانی به سوی تغییرات اصلاحي گرایش می یابد که مددجویان حضور مسئولین را در قالب دیدارهای مردمی جهت رسیدگی به مشکلاتشان درک نمایند که این خود يكي از اهداف عاليه زندانباني اسلامي بوده و نقش بسزايي در اصلاح فرد ايفا مي نماید.

عزیزی افزود: اعطاي ملاقات به مددجويان در راستای کاهش رفتارهای نابهنجار بسیار موثر بوده و علاوه بر تحکیم پیوندهای عاطفی و خانوادگی ، نقش مهمی در منش سالم و رفتار صحیح فردی و اجتماعی زندانی دارد.

سرپرست زندان رجایی شهر در ادامه افزود: ایجاد فرصتهای لازم جهت برقراری ارتباط مددجویان وخانواده هایشان با مسئولین فی الواقع ضمن ایجاد آرامش روحی و روانی باعث کاهش زمینه رفتارهای پر خطر گردیده و سبب پيشگيري از ارتكاب مجدد جرم در آنان می گردد.

وی در خاتمه سخنان خود از اثرات مثبت دیدار مردمی  گفت: ارتباط با این اقشار در راستای رسیدگی وحل مشکلات قضائی آنان تبعات مثبتي در تغییر نگرش ومثبت اندیشی مددجویان دارد.

لازم به ذکر است: طی این دیدار سرپرست زندان رجایی شهر با حضور در جمع خانواده های مددجویان به مشکلات قریب به ۸۰ نفر از آنان رسیدگی نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*