سرپرست زندان رجایی شهر: تعامل واحدها سبب ارتقاء کیفی عملکرد روابط عمومی می گردد

جلسه ای با حضور سرپرست ، معاونین و مسئولین زندان رجایی شهر به منظور بررسی و اجرای دستورالعلهای صادره از اداره کل زندانهای تهران در حوزه روابط عمومی برگزار گردید.

  سرپرست زندان رجایی شهردر جلسه هماهنگی تعامل ادارات مختلف زندان با روابط عمومی گفت: این واحد وظیفه برقراری ارتباط مؤثر، نزدیک و سازنده با ديگر بخش هاي اداره را بر عهده دارد و تعامل واحدها سبب ارتقاء کیفی عملکرد روابط عمومی می گردد.

عزیزی الزام آور بودن مفاد دستورالعمل های اداره کل زندانهای استان تهران در خصوص اطلاع رسانی را از ابزار اساسی پیشرفت و ارتقاء روابط عمومی دانسته و افزود: تعامل، تشریک مساعی و همکاری سایر کارکنان حوزه های مختلف در امر اطلاع رسانی و ارائه عملکرد می تواند ما را در اجرای بهینه برنامه ها یاری رساند.

وی در ادامه افزود: در واقع روابط عمومي ابزار دوگانه اي است که از يک سو باعث آگاهي بیشتر مدير از محيط کار و خدمت شده و از سوي ديگر باعث انعكاس درست فعاليت آنان به مخاطبان مي گردد.

وی گفت: انعکاس فعالیتهای زندان در حوزه های مختلف فرهنگی، قضایی، مددکاری، بهداشت ودرمان و بهسازی و تجهیز اماکن با هدف تنویر افکار عمومی، شناخت صحیح مردم از امر زندانبانی اسلامی جزء وظایف روابط عمومی می باشد.

گفتنی در پایان این نشست عزیزی سرپرست زندان رجایی شهر خواستار همکاری و تعامل دوسویه و ببشتر کلیه واحدها با روابط عمومی گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*