سرپرست مجتمع قضایی قدس از کانون اصلاح وتربیت بازدید کرد

در راستای گرامیداشت هفته قوه قضائیه و کاهش جمعیت کیفری، سرپرست مجتمع قضایی قدس بهمراه تعدادی از قضات شعبات آن حوزه بمنظور رسیدگی به مشکلات مددجویان از کانون اصلاح وتربیت تهران بازدید کردند.

مدیر کانون اصلاح وتربیت ضمن تبریک هفته قوه قضائیه افزود: در اجرای دستورالعمل حفظ کرامت و ارزش های انسانی در قوه قضاییه و ساماندهی مددجویان، سرپرست مجتمع قضایی قدس و بهمراه روسای شعبات آن حوزه با حضور در کانون از بخش های مختلف این مرکز بازدید نموده و مشکلات قضایی مددجویان را بررسی کردند.

شمس زارع در ادامه خاطرنشان کرد: بازدید قضات باعث همکاری وتعامل بیشتر با مجموعه می باشد و اجرای دستورالعمل های صادره موجب حفظ کرامت و ارزش های انسانی می شود.

وی همچنین درادامه از اهمیت جایگاه دستگاه قضایی دربرقراری امنیت پایدار در جامعه اشاره کرد و برقراری عدالت را مهمترین رسالت مسئولان عنوان کرد.

وی در ادامه اظهار داشت: از مسئولین و قضات به خاطر جدیت و عزم راسخی که با نهایت دقت و ظرافت به امور مددجویان رسیدگی می نمایند قدردانی نمود.

شایان ذکر است در ادامه بازدیدکنندگان در معیت معاون قضایی از قسمت های مختلف بازدید نمودند و ضمن گفتگو با مددجویان به مشکلات آنان رسیدگی کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*