سیدحشمت اله حیات الغیب: تلاش ما ارتقاء و حفظ حقوق شهروندی زندانیان است

مدیرکل زندان های استان تهران در بازدید از ندامتگاه دماوند گفت: تلاش ما اعتلای اهداف اصلاحی و تربیتی و همچنین ارتقاء و حفظ حقوق شهروندی است و در این زمینه بهسازی محیط و گسترش سطح کمی و کیفی فعالیتهای فرهنگی، تربیتی، اشتغال و حرفه آموزی در رأس امور قرار دارد.

سیدحشمت اله حیات الغیب در بازدیدی که با حضور مدیر ندامتگاه دماوند و به منظور بررسی روند راه اندازی اندرزگاه جدید و انتقال مددجویان به آن واحد جدید صورت گرفته بود، اظهار داشت: خوشبختانه اقدامات خوبی نسبت به بازدید قبلی انجام شده ولی باید تلاش کرد قبل از شروع فصل سرما، امر انتقال مددجویان به اندرزگاه جدید انجام شود.

وی تأکید کرد: در کنار بهسازی محیط، گسترش فعالیتهای فرهنگی تربیتی و اشتغال در رأس امور قرار دارد، زیرا فرصتی برای حرفه آموزی یا تحصیل در اختیار زندانی قرار می دهد و با اطمینان بعد از آزادی، امکان بازگشت مجدد مددجویان به چرخه جرم و زندان کاهش می یابد زیرا با اقدامات آموزشی و حمایتی، امکان اشتغال را به دست خواهند آورد.

حیات الغیب ضمن حضور در اندرزگاه مرکزی و قرنطینه با مددجویان در خصوص مسائل رفاهی و پرونده های قضایی آنان به گفتگو پرداخت و دستورات لازم را صادر کرد.

در پایان این بازدید، مدیر کل زندانهای استان تهران با حضور در بین سربازان وظیفه به سئوالات مطرح شده آنان نیز پاسخ داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*