سیدحشمت اله حیات الغیب: خدمات بهداشت و درمان سهم شایسته ای دربازگشت سعادتمندانه مددجویان به جامعه دارد

مدیرکل زندانهای استان تهران در بازدید مدیران و مسئولین بهداشت و درمان از ندامتگاه قزلحصار بر لزوم رعایت تکریم و حفظ حقوق شهروندی مددجویان در زندانهای استان تأکید کرد .

سیدحشمت اله حیات الغیب در بازدید از ندامتگاه قزلحصار گفت: مددجو از بدو ورود که با حکم قضایی وارد ندامتگاه می گردد دارای حقوقی است و ما زندانبان نسبت به ادای این حق و حقوق تکلیف شرعی و قانونی داریم .

مدیر کل زندانهای استان تهران افزود: مددجو بعنوان شخص مستأصل و آسیب دیده اجتماعی که به هر دلیل در زندان تحمل کیفر می کند، نیازمند کمک های معنوی ما و همه آحاد جامعه است و بایستی در چارچوب قانون نسبت به مساعدت قضایی، رفاهی، اصلاحی و تربیتی انجام وظیفه نماییم .

وی با ابراز رضایتمندی از واحد بهداشت درمان زندانهای استان تهران در ارائه بهینه خدمات بهداشتی و درمانی افزود:  اداره بهداشت و درمان در کنار واحد های سلامت ، قضایی، اشتغال و فرهنگی یکی از واحدهای تأثیر گذار در امر بازپروری روحی و روانی مددجویان بحساب می آید که سهم شایسته ای دربازگشت سعادتمندانه مددجویان به کانون خانواده وجامعه دارد.

حیات الغیب در پایان سخنان خود گفت: استفاده از پزشکان متخصص در بخش ورودی و قرنطینه ندامتگاه ها می تواند در شناسایی مددجویان بیمار ، کنترل ، شیوع و گسترش بیماریهای پرخطر رفتاری تأثیر بسزایی داشته باشد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*