سیدحشمت اله حیات الغیب: نیکوکار تهرانی۱۳ نفر زندانی جرایم غیرعمد را آزاد کرد

مدیر کل زندانها و نایب رئیس هیات امنای نمایندگی ستاد دیه استان تهران اظهار داشت:همزمان با آغاز ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) نیکوکار تهرانی ۱۳ نفر از مددجویان جرایم غیرعمد ‌را از زندان آزاد کرد.

سیدحشمت اله حیات الغیب با اعلام این خبر خاطر نشان کرد: این خیر نیکوکار بدون اینکه حاضر شود حتی نامی از وی ذکر شود با آغاز ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) با پرداخت مبلغ یک میلیارد و۶۰۹میلیون ریال توانست ۱۳ نفر زندانی جرایم غیر عمد را آزاد نموده، به آغوش خانواده باز گرداند.

وی در ادامه افزود: مبلغ بدهی این زندانیان مجموعاً ۴۹ میلیارد و ۳۸۴میلیون و ۱۲۰هزار ریال بوده که با اخذ رضایت از شکات و پذیرش اعسار مددجویان از سوی مراجع قضائی با مبلغ اهدایی این نیکوکار زمینه آزادی زندانیان فراهم شد.

نایب رییس هیات امنای نمایندگی ستاد دیه استان تهران همچنین ضمن تقدیر از این حرکت انساندوستانه گفت: یکی از این مددجویان در سال ۹۱ وارد زندان شده و خانواده اش توان کمک به وی و اخذ رضایت شکات را نداشتند ولی با دستان خیرخواه این نیکوکار وی آزاد گردید.

بنا به این خبر، نیکوکاران و خیرین جهت آزادی زندانیان غیرعمد می توانند از طریق واریز وجوه به شماره حساب ۱۴۱۴ بانک تجارت ویا شماره کارتهای۵۹۱۶-۹۹۶۷-۹۹۱۸-۶۰۳۷ بانک ملی و ۵۵۱۹-۰۰۰۹-۸۳۷۰-۵۸۵۹ بانک تجارت به نام ستاد دیه استان تهران ویا با تماس با شماره تلفن: ۸۸۸۶۲۰۲۷ و ۸۸۸۶۱۸۶۳ و مراجعه حضوری به نشانی: پل کریمخان زند، خیابان سنایی، نبش اعرابی ۶، پلاک ۲۵، طبقه سوم و همچنین به سایت نمایندگی ستاد دیه استان تهران نشانی http://tehipro.ir با فعالیتهای این نمایندگی و نیز نحوه ارسال کمکهای مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*