سیستم نوبت دهی در سالن ملاقات زندان رجایی شهر نصب و راه اندازی گردید

در راستای حفظ و رعایت حقوق شهروندی و تکریم از خانواده های مددجویان و مراجعه کنندگان سیستم نوبت دهی با هدف تسریع در انجام امور مربوط به ارباب رجوع در سالن ملاقات زندان رجایی شهر راه اندازی گردید.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، ضیایی سرپرست زندان با اعلام این خبر گفت: از آن جاییکه واحد ملاقات از پر تردد ترین قسمتهای زندان بوده و بیشترین مراجعه کنندگان را شامل می گردد لذا بمنظور جلوگیری از شلوغی و ازدحام جمعیت سیستم نوبت دهی نصب و راه اندازی گردید.
سرپرست زندان رجایی شهر با اشاره به ارائه بهینه خدمات و تسهيلات به مراجعه کنندگان گفت: تکریم ارباب رجوع از اهداف عاليه زندانباني بوده كه نقش بسزايي در رعایت حقوق شهروندی دارد .
وی گفت: ملاقات از اركان مهم در امر تكريم و رأس آن حقوق شهروندي است كه فراهم نمودن زمینه همدلی و رسیدگی به درخواستهای قانونی مراجعه کنندگان از وظایف اصلی زندانبانان در نظام زندانبانی اسلامی است.
ضیایی در ادامه افزود: امروزه سيستم های نوبت دهی برای تمامی مراکزی که از تعدد ارباب رجوع برخوردار بسیار مفید و ضروری است.
وی در خصوص نصب سیستم نوبت دهی در سالن ملاقات گفت: جلوگیری از ازدحام وشلوغی، نظم و رعایت حقوق دیگران ،ارتقاء سرعت و راندمان کار، القاء نظم و آرامش در محيط کار، ارائه سرويس بهتر به مراجعه کنندگان، ايجاد انگيزه بين کارکنان جهت بهبود کار افزایش بازدهی و صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه از محاسن سیستم فوق می باشد.
ضیایی در خاتمه گفت: از اهداف استفاده سیستم نوبت دهی ایجاد آرامش خاطر مراجعه کنندگان از طریق ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن می باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*