سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی در ندامتگاه قزلحصار


همزمان با فرارسیدن سی و نهمین طلیعه شکوهمند انقلاب اسلامی با هماهنگی اداره فرهنگی تربیتی برنامه های متنوعی به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در ندامتگاه قزلحصار برگزار شد.
علی خزایی معاون فرهنگی تربیتی ندامتگاه قزلحصار در بیان اجرای برنامه های دهه مبارک فجر گفت: در دهه مبارک فجر اداره فرهنگی در ۴ محور برنامه های متنوعی را برگزار نموده تا با تنوع این امر، مددجویان ، سربازان و کارکنان این دهه را به شادی و سرور سپری نمایند.
علی خزایی گفت: آذین بندی فضای اداره ، برگزاری مراسمات جشن ، جلسات سخنرانی با موضوعیت نهضت تاریخی حضرت امام (ره ) و نقش مردم در حفظ انقلاب ، استفاده از گزیده بیانات علماء ، شرکت همه جانبه در مراسم راهپیمایی ، تجلیل از جانبازان و خانواده شهدا وایثارگران و تشویق مددجویان فعال در برنامه های فرهنگی تربیتی بخشی از برنامه های فرهنگی در این دهه بود.
وی طنین انداز شدن ندای ملکوتی قرآن به یمن ورود حضرت امام (ره)در روز ۱۲ بهمن ماه ، برگزاری محافل انس باقرآن ، برگزاری مسابقه قرآنی ، تجلیل از قاریان و حافظان و برگزاری مراسم جمع خوانی سوره مبارک فجر از برنامهای قرآنی در دهه مبارک فجر عنوان نمود.
معاون فرهنگی تربیتی در پایان سخنان خود گفت: در دو بخش هنری و تربیت بدنی سعی کردیم تا با برگزاری مسابقات ورزشی و مسابقات هنری در بخش های خاطره نویسی و اجرای تئاتر و پخش فیلم های سینمایی این ایام را ارج نهیم.
گفتنی است همزمان با فرارسیدن یوم الله ۲۲بهمن از نفرات برتر مسابقات ورزشی جام فجر و روحانیون فعال در عرصه اصلاح و تربیت تقدیر شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*