شرکت ۷۵ مددجو قزلحصاری در آزمون نهضت سواد آموزی

مدیرندامتگاه قزلحصار پیرامون سیاستهای آموزشی وفرهنگی سازمان زندانها بمنظور ارتقاء سواد وایجاد امکان ادامه تحصیل گفت : سواد آموزی عامل خروج قشر بی سواد و كم سواد جامعه از محرومیت بوده و آموزش در زندان شامل آموزش حرفه‌ای و تحصیلات مدرسه‌ای و دانشگاهی است که برای مددجویان به‌عنوان بخشی از برنامه‌های بازتوانی اصلاح و مهیا نمودن آنان برای زندگی بیرون از زندان در نظر گرفته شده است.
علیرضا گرامی گفت:در خصوص ارتقاء سطح میزان سواد وتحصيلات، واحد آموزش اداره فرهنگي تربيتي ندامتگاه قزلحصار توانسته در بين مددجويان اندرزگاهها ۷۵نفر را در دوره های نهضت سوادآموزشی (مقدماتی)، نهضت سواد ( تکمیلی)، نهضت سواد ( پنجم ابتدایی)، نهضت سواد ( تداوم آموزش) را مورد پذيرش قرار دهد.
مدیر ندامتگاه قزلحصارگفت: محصول دانش اندوزی آگاهی و ثمره آگاهی آسایش زندگی است که تحقق این امر از طریق سواد آموزی ممکن بوده و دانش عاملی است که باعث خروج مددجویان بی سواد و كم سواد از جهل میگردد.
وي در پایان گفت: ايجاد امكان ادامه تحصيل در تمامي مقاطع و پايه هاي تحصيلي متناسب با آنچه كه از طريق نهاد رسمي آموزش ، فرصت مناسبي است تا مددجويان در طول ايام محكوميت از اين اوقات به نحو مطلوب استفاده نموده و نسبت به ارتقاء سطح تحصيلي و كسب مدرك اقدام نمايد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*