شورای طبقه بندی زندان رجایی شهر به درخواست های زندانیان رسیدگی نمود

شورای طبقه بندی زندان رجایی شهر با حضورمسئولین و کارشناسان قضائ و مددکاری با هدف رسیدگی به مشکلات مددجویان پیرامون مرخصی، آزادی مشروط، تقاضای عفو و بخشودگی، اعطای رأی کار آنان تشکیل گردید.
شورای طبقه بندی زندان رجایی شهر با هدف اصلاح و تربیت و بر اساس طرح تکریم و حفظ حقوق شهروندی در راستای نیل به اهداف عالیه سازمانی مبنی بر رفع مشکلات مددجویان با برگزاری جلسات به بررسی بیش از ۱۵۳ پرونده قضائی مددجویان طی یک ماهه اخیر پرداخت.
مدیر زندان رجایی شهر، اعطای هدفمند امتیازات مانند مرخصی طبق آئین نامه به زندانیان واجد شرایط را فرصتی مغتنم جهت اخذ رضایت از شکات دانسته و افزود: برخورداری مددجویان واجد شرایط از مزایای آزادی مشروط، عفو، مرخصی و انتقال  از تسری آسیب های اجتماعی ناشی عدم حضور سرپرست خانواده جلوگیری می نماید.
عزیزی در ادامه افزود: اعمال هدفمند امتیازات آئین نامه در تعمیق مقوله اصلاح و تربیت و کاهش آسیبهای اجتماعی بی اثر نمی باشد.
شایان ذکر است طی یک ماه اخیر شورای طبقه بندی به در خواست ۱۵۳ نفر از مددجویان رسیدگی نموده که ۱۳۸ نفر واجدین شرایط از مزایای مرخصی، رأی کار، آزادی مشروط، عفو و تخفیف مجازات بهره مند گردیدند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*