مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران : طی دهه کرامت ۲۶ نفر زندانی نیازمند آزاد شدند

در ایام دهه کرامت و به تاسی از سیره رضوی نیکوکاران استان تهران، ۲۶ نفر مددجوی نیازمند جرایم غیرعمد را آزاد نمودند

به گزارش روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان تهران، منوچهر رحمانی ضمن تقدیر از نیکوکاران نوعدوست گفت بي‌ترديد کمک به آزادی زندانیان نيازمند که به دلیل بدهی یا حوادث کار و تصادف در زندان به سر می برند، اجري بزرگ خواهد داشت و بازگشت آنان به جامعه و حضورشان در كنار اهل خانواده آثار مثبت و سازنده‌ اي به همراه خواهد داشت. 

 مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران افزود: تمام مفاهیم سازنده‌ فرهنگ اسلامی، در این دهه بیشتر تداعی می‌شوند چرا که حضرت معصومه(س) و امام رضا (ع) مظهر نیکی و بخشندگی به نیازمندان هستند.

وی ضمن اعلام این که به همت ستاد دیه استان تهران، نیکوکاران از روز میلاد حضرت معصومه (س) تاکنون با اهدای کمکهای خویش، ۲۴ نفر زندانی مرد و ۲ نفر زندانی زن را آزاد کردند گفت: کمک و دستگیری از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد مختص ایام خاص نیست و نمایندگی ستاد دیه استان تهران آماده جذب این کمکها در طول سال است.

بنا به این خبر، نیکوکاران همواره می توانند با شماره حساب ۱۴۱۴ بانک تجارت، شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۰۹۵۵۱۹ یا شماره گیری#۱۴۱۴*۷۳۳*  از طریق تلفن همراه کمکهای خود را به زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد اهداء نمایند. همچنین در صورت تمایل ضمن مراجعه حضوری به ستاددیه استان تهران واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، نبش اعرابی ۶، پلاک ۲۵، طبقه سوم، شماره تلفن ۸۸۸۶۱۸۷۰ و یا سایت این ستاد به نشانیwww.tehipro.ir  با فعالیتهای این نمایندگی و نیز نحوه ارسال کمکهای مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*