فرمانده يگان حفاظت زندانهای استان از ندامتگاه دماوند بازديد نمود

به منظور بررسی اقدامات و عملکرد یگان حفاظت ندامتگاه دماوند، وضعیت خوابگاه ها و امور رفاهی سربازان وظیفه و کادر، فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان ازندامتگاه دماوند بازدید نمود.

طی همین گزارش فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندانهای استان با حضور در این ندامتگاه بمنظور ارزیابی عملکرد نیروهای یگان حفاظت و سربازان وظیفه از اماکن حفاظتی بازدید به عمل آورد.
در این بازدید سرهنگ فرحناکی با تأکید بر نقش سربازان وظیفه در حفاظت از زندان و کمک به برقراری و تامین امنیت پایدار افزود: برنامه ریزی، اراده و پشتکار از مولفه های تحقق اهداف سازمانی است و در دوران مقدس سربازی، می توان با بهره گیری از این اصول در مسیر پیشرفت و نیل به همین اهداف، گام های مستحکمی برداشت.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندانهای استان: جدیت در انجام وظایف محوله، نظم و انضباط، وظیفه شناسی، ایمان، احساس تعهد، مسئولیت پذیری و رعایت ادب و اخلاق را به سربازان وظیفه توصیه کرد و از آنان خواست تا از فرصت مناسب خدمت مقدس سربازی برای خودسازی و کسب تجربه های مفید استفاده نمایند.
شایان ذکر است سرهنگ فرحناکی ضمن حضور در جمع سربازان وظیفه و تبادل نظر با آنان ارائه خدمات در حوزه های مختلف به ویژه بهسازی و زیباسازی اخیر یگان این مرکز را مثبت و اقدامی ارزنده برشمرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*