فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور: لزوم تقویت واحدهای تخصصی سه گانه در سطح زندانها الویت اصلی یگان حفاظت می باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان تهران ،سرهنگ ایزد خواه فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور به همراه مدیر کل زندانهای استان و با حضور مسئولین ذی ربط  مراسم تودیع و معارفه فرمانده یگان حفاظت زندان های استان تهران را بعمل آورد.

سرهنگ ایزد خواه طی سخنرانی در این جلسه امنیت زندانها را از الویت های مهم دانست و به تشریح وظایف و مأموریت های یگان حفاظت پرداخت و به سختی کار زندانها اشاره  و گفت :در صورتی که یگان حفاظت در سطح زندانهای کشور در سه واحد پاسداری ، اعزام و بدرقه و واکنش سریع با خلاقیت و هوش متبلور و سیال مسئولین و فرماندهان بالادستی سازماندهی شوند با عنایات الهی آسیب ها در زندان به حداقل خواهد رسید .

فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور در ادامه به جامعه اکثریتی هدف پرسنل وظیفه پرداخته و با توجه  به موقعیت سنی و فراخنای وظایف قشر مذکور افزودند: اصلی ترین رسالت یگان حفاظت تربیت اسلامی و انسانی به عنوان مکمل خانواده و جامعه پذیرتر نمودن پرسنل وظیفه می باشد .

محبی مدیر کل زندانهای استان نیز در این مراسم اقدامات فرهنگی ، تربیت جسمانی و روانی  پرسنل شاغل در یگان حفاظت در هر جایگاهی را در جهت حفظ ثبات و عملکرد مطلوب در زندانها را مهم دانستند و ضمن تشکر از فعالیت های سرهنگ هنرمند در دوران تصدی فرماندهی یگان حفاظت زندانهای استان ابراز امیدواری کرد شاخص های ارزشیابی در واحد مربوطه با ارائه و عملیاتی نمودن ترفندها و سیاست های سازمان بهبود یابد .

در پایان سرهنگ یدالله هنرمند تودیع و  نیز حکم فرماندهی یگان حفاظت استان به سرهنگ علی ملا علی زاده ابلاغ گردیده و به عنوان فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان تهران  معارفه شدند  .

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*