فرمانده یگان ویژه استان تهران از کانون اصلاح وتربیت بازدید کرد

به منظور تعامل هرچه بیشتر با نیروی انتظامی در راستای تامین امنیت و نیز ارائه راهکارهای لازم برای مقابله با حوادث احتمالی، فرمانده یگان ویژه استان ، جانشین یگان ویژه و جمعی از فرماندهان نواحی انتظامی در محل کانون حضور و به تبادل نظر پرداختند.

مدیر کانون اصلاح وتربیت تهران ضمن عرض خیر مقدم به فرمانده یگان ویژه  و هیأت همراه ، گزارشی از روند فعالیت های صورت گرفته در جهت بالا بردن سطح امنیتی کانون در مواقع بروز هرگونه حوادث پرداخت.

شمس زارع در ادامه افزود: در صورت نبود امنیت تمام اقدامات تربیتی و برنامه های اصلاحی وتربیتی بی اثر خواهند شد و اگر تعامل و همکاری نیروی انتظامی با مجموعه تداوم داشته باشد قطعاً در مواقع بروز هرگونه حوادث از جمله اغتشاشات و شورش در داخل  مجموعه می توان ضریب امنیتی را بالا برد و و به موقع در جهت مرتفع نمودن آن اقدام نمود.

وی همچنین اشاره نمود: در واقع زندان شهری است در دل شهر قرار گرفته است و تعامل با نیروی انتظامی را فرصتی مناسب برای رفع مشکلات و موانع امنیتی موجود در زندان می باشد و اظهار داشت حرکت نیروی انتظامی ، حرکت در مسیر ایجاد ثبات و امنیت جامعه است.

در ادامه فرمانده یگان ویژه استان، ضمن تاکید بر شناخت محیط های فیزیکی توسط نیروهای ویژه گفت:برقراری نظم و امنیت و اجرای طرح های مشترک نیروی انتظامی در جهت حفظ و نگه داری زندان که از مراکز امنیتی و مکان های حساس به شمار می آید، لازم و ضروری است .

فرمانده یگان ویژه استان در جمع بازدیدکنندگان اقدامات صورت گرفته در کانون را مثبت ارزیابی نمود و گفت: از مسئولین مجموعه بخاطر جدیت و عزم راسخی که درجهت اصلاح وتربیت مددجویان را داشته و با نهایت دقت و ظرافت به امور مددجویان رسیدگی می نمایند قدردانی نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*