ماجرای سریال «نوار زرد» به ندامتگاه قزلحصار رسید

سریال نوارز زرد به کارگردانی پوریا آذربایجانی طی دو روز در ندامتگاه قزلحصار تصویر برداری شد.
به گزارش روابط عمومی ندامتگاه قزلحصار سریال «نوار زرد» به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی در ندامتگاه قزلحصار وارد قاب جادوئی شد.
در خلاصه داستان «نوار زرد» که در ۲۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای آمده است: امیر آقایی در نقش سرگرد نوار زرد ، گره پرونده‌های جنایی را باز می‌کند؛ اما در این میان به پرونده‌ای برمی‌خورد که کشف واقعیت پای زندگی شخصی‌اش را به میان می‌کشد… و برای کشف حقائق واقعیت به زندان قزلحصار می رسد و…..
در این مجموعه تلویزیونی امیر آقایی نقش سرگرد پلیس را بر عهده دارد و بازیگرانی همچو بهاره کیان افشار، سیروس گرجستانی، قاسم زارع، کمند امیر سلیمانی، محسن بهرامی و … از دیگر بازیگران اصلی سریال «نوار زرد» هستند.
گفتنی است این مجموعه تلویزیونی محصول گروه فیلم سریال شبکه دو و موسسه ناجی هنر است و برای پخش در مهر ماه مصادف با هفته ناجا تهیه و تولید می‌شود.
عوامل سریال «نوار زرد» عبارتند از: نویسنده (کریم لک‌زاده)، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز (امیر سلیمانی)، مدیر تولید (فرشید رئوفی)، مدیر تصویربرداری ‌(هادی شلالوند)، صدابردار ‌(علی عدالت‌دوست)، طراح صحنه و لباس (بهزاد جعفری)، طراح گریم (کامران خلج)، مدیر تدارکات (افشین رئوفی)، منشی صحنه (هدیه نصیری)، عکاس (حسن هندی)، روابط عمومی (ملیکا راد) و مجری طرح (موسسه فرهنگی هنری وصف صبا می باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*