ماهانه ۲۶۰۰ روکش صندلی خودرو در زندان رجایی شهر تولید می شود

در راستاي ايجاد توانايي كار جهت تغيير شخصيت ، کاهش آسیب و اصلاح رفتارهاي پر خطر زندانيان مبني برعدم بازگشت مجدد به زندان به واسطه فراگيري حرفه و شغل زمینه اشتغال ۴۳ از مددجویان در کارگاه تولیدی روکش صندلی نیسان فراهم گردید.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، ضیایی سرپرست زندان در خصوص اشتغال بکار روزانه مددجویان در کارگاه تولید روکش صندلی نیسان گفت: افزایش توانمندی محبوسین با برنامه ریزی اصولی و منطقی به همراه اشتغال و فرهنگ سازی مبنی بر کارآفرینی باعث کاهش آسیب و نهادینه شدن اصلاح وتربیت آنان می گردد.
ضیایی گفت: در بحث زندانبانی اسلامی به مقوله اشتغال زندانیان توجه خاصی شده است. زیرا این اقدام مثبت در اصلاح وتربیت آنان مؤثر بوده و با جذب در كارگاههاي آموزشي و توليدي با فراگیری زمینه مهارت در حرفه مورد نظر آنان فراهم می گردد.
وی ایجاد فرصت شغلی را از مقوله های اصلی ومهم سازمان زندانها دانست و اظهارداشت: دارا بودن تبحر و مهارت مددجویان در حرفه مورد نظر سبب اشتغالزایی و کسب درآمد برای آنان پس از آزادی می گردد.
سرپرست زندان رجایی شهر در ادامه افزود: بر اساس قرار داد منعقده با شرکت زامیاد و نیسان بطور میانگین ماهانه ۲۶۰۰ عدد روکش پارچه ای صندلی خودرو در این کارگاه تولید می گردد.
گفتنی است در پایان هر ماه به مددجویان شاغل کارگاه تولیدی روکش صندلی دستمزد پرداخت می گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*