محفل انس با قرآن و اجرای طرح تلاوت جزء خوانی قرآن کریم در کانون اصلاح وتربیت

به گزارش روابط عمومی کانون اصلاح وتربیت تهران؛ بمناسبت ماه مبارک رمضان  مراسم تلاوت جزء خوانی قرآن کریم را با حضور روحانیون و قاریان در خوابگاههای این مرکز بصورت روزانه یک جزء در حال برگزاری می باشد.

شمس زارع مدیر کانون با تبریک ایام الله ماه مبارک رمضان و در راستای اجرای دستورالعمل های سازمانی و فعالیت های فرهنگی و تربیتی و تقویت برنامه های قرآنی افزود: اگر ايمان به قرآن به صورت تمام و كمال وجود نداشته باشد هيچ نشانه ای ديگر از اسلام وجود نخواهد داشت.

مدیر کانون با بيان اينكه همه فعالان و دست اندركاران قرآنی بايد ميراث داران شايسته برای اين امانت الهی باشند، اشاره نمود: تعالیم نورانی قرآن برای همه به خصوص جوانان و نوجوانان، امری رایج و دائر گردد و جامعه اسلامی بايد در جهت تعميق و تعميم معارف قرآنی گام های مستحكم بردارد.

شمس زارع در ادامه افزود: جوان‌هایی که در این مرکز تلاوت قرآن می‌کنند، استعدادهای بسیار درخشانی هستند که یقیناً اگر وسایل و امکانات پرورش این استعدادها به ‌طور کامل فراهم شود و آن بالندگی لازم را پیدا کنند، کشور ما قلّه تلاوت قرآنی در دنیای اسلامی خواهد شد.

وی در پایان عنوان کرد: علاوه بر جزء خوانی قرآن کریم در این مرکز ،آشنايی بیشتر و انس با قرآن بصورت صحیح و حقیقی کلمه باشد و  مددجویان از روخوانی تا مقوله حفظ و قرائت در بین مددجویان می باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*