آزمون کتبی فنی حرفه ای در زندان رجایی شهر برگزار شد

 آزمون کتبی رشته های لوله کشی سیستم کف گرمایی  و کمک بنای سفت کاری با شرکت ۲۴ نفر از مددجویان زندان رجایی شهر برگزار گردید.

 سرپرست زندان رجایی شهر در خصوص برگزاری آزمون فنی حرفه ای گفت: بر اساس تفاهم نامه منعقده فیمابین زندان و سازمان  فنی و حرفه ای استان البرز، مربیان و اساتید مجرب با حضور در کارگاههای مربوطه  نسبت به آموزش مددجویان اقدام می نمایند.

عزیزی در ادامه افزود: مدت زمان دوره های مذکور دو ماه بوده که مددجویان علاقه مند با شرکت در کلاسهای برگزار شده نسبت به فراگیری حرفه و فن اقدام می نمایند.

وی گفت: پس از پایان دوره، ممتحین اعزامی از سازمان فنی و حرفه ای مبادرت به برگزاری آزمون می نمایند.

 سرپرست زندان رجایی شهر تصریح نمود: اداره فرهنگی تربیتی بعنوان مهمترین عامل محوری در آموزشهای فنی و حرفه ای می باشدکه معمولا با جذب مددجویان در کارگاههای حرفه آموزی علاوه بر کسب مهارت شغلی به اصلاح وتربیت و کاهش آسیب آنان می پردازد.

وی گفت: برگزاری دوره های مختلف فنی حرفه ای برای مددجویان ، حضور فعال علاقه مندان در دوره های مذکور از مهم ترين راهكارهاي نهادينه كردن اخلاق اجتماعي در آنان است.

شایان ذکر است: آزمون دوره رشته های فنی لوله کشی سیستم کف گرمایی  و کمک بنای سفت کاری با حضور ۲۴ نفر از زندانیان برگزار گردید که پس از قبولی مدرک فنی حرفه ای بدون ذکر نام زندان به آنها اعطاء می گردد.  

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*