مددجویان زندان رجایی شهر در مراسم اربعین حسینی شرکت کردند

 به مناسبت اربعین سرور وسالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش مراسم عزاداری و مرثیه سرایی با جمع کثیری از مددجویان در زندان رجایی شهر برگزار گردید.

مددجویان عزادار با تلاوت زیارت پر فیض عاشورا ، نوحه سرایی و سینه زنی در رثای سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) مراسم اربعین حسینی را برگزار نمودند. 

عزیزی سرپرست زندان رجایی شهر با تسلیت اربعین شهادت مظلومانه امام سوم شیعیان به همراه یارانش گفت: امام حسین(ع) متعلق به تمامی جهانیان و واقعه عاشورا حرکتی بزرگ در تاریخ اسلام است که تاثیرات این گونه اقدامات و حرکت ها تا سالیان سال باقی خواهد ماند.

وی گفت:ما به عنوان پيروان تفكر محرم و عاشورا امروز با الگوپذیری از سیره و سنت آن بزرگواران در همه جنبه هاي زندگي خود بتوانيم به اهداف عاليه انساني و اسلامي نائل گرديم.

سرپرست زندان رجایی شهر در ادامه تصریح نمود: از امتیازات حماسه بزرگ عاشورا، قدرت تأثیرگذارى آن در افکار عمومى مسلمانان، بلکه آزادمردان جهان در طول تاریخ است.

شایان ذکر است مراسم اربعین حسینی در اندرزگاههای زندان رجایی شهر و با شرکت قریب به ۱۰۰۰ نفر از عاشقان مکتب حسینی برگزار گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*