مددجوی زندان رجایی شهر به مقطع کارشناسی ارشد راه یافت

مددجوی زندان رجایی شهر پس از شرکت در آزمون سراسری دانشگاه پیام نور مقطع کارشناسی ارشد و اعلام نتایج موفق به ادامه تحصیل در رشته حقوق جزا و جرم شناسی گردید.
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، ضیایی سرپرست زندان با اعلام خبر فوق گفت: از تعداد ۴ نفر شرکت کننده واجد شرایط در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور یک نفر موفق به ادامه تحصیل گردید.
وی گفت: نمایندگان سازمان سنجش با حضور در این زندان اقدام به برگزاری آزمون سراسری برای مددجویان علاقه مند به تحصیل در مقاطع عالی می نمایند.
سرپرست زندان رجایی شهر در ادامه افزود: ایجاد تمهیدات لازم و حمایتهای ویژه از گروه‌های آسیب‌پذیر و آسیب‌دیده جهت ادامه تحصیل سبب افزایش توان آنان برای حضور مفید و نظام‌مند در همۀ عرصه‌های اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی پس از آزادی می گردد.
ضیایی گفت: ارتقاء دانش علمی مددجویان با مهیا نمودن تسهیلات لازم در مقاطع مختلف تحصیلی می تواند ابزاری اساسی در کاهش بزه وبزهکاری گردد و از آنجائیکه اغلب مددجویان به جهت عدم شرایط لازم از ادامه تحصیل باز می مانند لذا با غنی سازی اوقات فراغت آنان در طول دوران محکومیت شرایط را به گونه ای مهیا نموده ایم تا آنان بتوانند با ادامه تحصیل در مقاطع عالی دانشگاهی موفق به کسب مدارک بالای علمی گردند.
گفتنی است نیمسال اول تحصیلی دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد از اواسط بهمن ماه سالجاری آغاز می گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*