مدیرکانون اصلاح وتربیت تهران: تعامل با نیروهای انتظامی در ارتقاء امنیت پایدار موثر است

جلسه تعامل بین کانون اصلاح و تربیت و فرمانده نیروهای یگان ویژه استان تهران و هیأت همراه با رعایت فاصله گذاری و پروتکل های بهداشتی در خصوص برگزاری مانورهای مشترک و آموزش مددجویان و کارکنان در سالن جلسات این مرکز به بحث وتبادل نظر پرداختند.

مدیرکانون اصلاح و تربیت تهران ضمن خوش آمدگویی با اعلام این خبر گفت: تعامل با نیروهای امنیتی و انتظامی استان تهران را در ارتقاء امنیت پایدار موثر خواند و از تعاملات فی مابین  در سال جاری تقدیر کرد و برگزاری کارگاههای آموزشی و طرحهای حفاظتی را  در راستای افزایش هوشیاری و  توان حفاظتی مجموعه بیش از پیش خواستار شد.

شمس زارع با اشاره به این که نیروی انتظامی مظهر امنیت و نظم بخشی اقتدار و حیثیت در جامعه به شمار می آید اضافه کرد: امنیت زمینه ساز اهداف کشور است که این اهداف مطابقت قانون، تأمین عدالت، رشد تعلیم و تربیت با ارزش های دینی می باشد.

وی افزود: اعتقاد کلی بر این است که نوجوانان معارض قانون، در اکثر موارد از قانون بی خبر بوده یا توسط اشخاص بزرگتر و سابقه دار مرتکب خلاف شده اند و آموزش های پلیس در عدم تکرار جرم و بازگشت سالم به جامعه موثر خواهد بود.

سرهنگ موسوی در ادامه افزود: وظیفه همه ما برخورد قانونی با مجرمان است، نیروی انتظامی در این استان با تلاش شبانه روزی عرصه را برای وقوع جرم سخت کرده و تلاش های پلیس بر هیچ کس پوشیده نیست و حاصل این تلاش برقراری امنیت پایدار در جامعه است و دستگاه قضایی نیز دراین خصوص با تمام توان از پلیس حمایت خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: امنیت و احساس امنیت نیاز مهم و همیشگی اقشار مختلف مردم می باشدو این مهم جز با تعامل و همکاری بیش از پیش نیروی انتظامی و دستگاه قضایی میسر نخواهد شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*