مدیرکانون اصلاح و تربیت با کارکنان و سربازان یگان حفاظت تشکیل جلسه داد

به گزارش روابط عمومی کانون اصلاح وتربیت ؛ همزمان با ماه مبارک رمضان نشست صمیمی مدیر کانون اصلاح وتربیت با پرسنل و سربازان وظیفه یگان حفاظت در سالن اجتماعات کانون برگزارشد.

دراین نشست صمیمی مدیر کانون ضمن استماع مشکلات و مسائل کارکنان و پرسنل وظیفه ، رسیدگی وبهبود وضعیت موجود یگان حفاظت را از اولویت های اصلی کانون دانست.

محسن شمس زارع مدیرکانون با تقدیراز زحمات و تلاشهای انجام شده توسط یگان حفاظت در تامین امنیت و برقراری نظم و اجرای دقیق دستورالعمل و بخشنامه های سازمانی گفت: تمامی زیر ساختهای فرهنگی و تربیتی صرفاً در صورت تامین امنیت قابلیت اجرا خواهند داشت.

وی افزود: سربازان وظیفه درتامین امنیت وهمچنین در اعزام مددجویان به مراکز درمانی ومراجع قضائی نقش کلیدی را دارند و بخش زیادی از مسئولیت توسط سربازان وظیفه و همکاران یگان حفاظت انجام می شود.

محسن شمس زارع در ادامه اشاره نمود: اهتمام لازم در ایجاد نظم و امنیت ، اعزام و بدرقه ،نحوه صحیح بازرسی بدنی و ارتباط تنگاتنگ با پرسنل وظیفه و نظارت بر پوشش ظاهری و مناسب آنها و تکریم ارباب و رجوع از اقدامات اساسی یگان حفاظت می باشد که همواره می بایست مطمح نظر باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*