مدیرکل زندانهای استان تهران: بایستی مشکلات تربیتی مددجویان نوجوان به صورت ویژه رسیدگی گردد

مدیرکل زندان های استان طی بازدید از کانون اصلاح و تربیت گفت: نوجوانی دوره بسیار مهم و سرنوشت سازی در زندگی است؛ لذا بایستی مددجویان نوجوان را بیشتر در یابیم و ضمن درک و همدلی، به مشکلات تربیتی آنان مخصوصاً در بخش ارتباط با خانواده و جامعه به صورت ویژه رسیدگی کنیم.

سیدحشمت الله حیات الغیب گفت: کلید اصلی تربیت مناسب نوجوانان، درک شخصیت، خلق و خوی آنان است تا در این سن با اصلاح رفتار، دوباره مرتکب خطایی نشوند و با فعالیتهای اصلاح و تربیتی صورت گرفته، مددجویان نوجوان مسیر درست را در زندگی آینده ادامه خواهند داد.

وی افزود: نوجوانی دوره بسیار مهم و سرنوشت سازی در زندگی است؛ لذا بایستی ضمن درک و همدلی با مددجویان نوجوان، مشکلات تربیتی آنان مخصوصاً در بخش ارتباط با خانواده به صورت ویژه رسیدگی گردد.

بنا به این خبر، مدیر کل زندانهای استان از قسمتهای مختلف کانون اصلاح و تربیت در دو بخش جداگانه پسران و دختران مانند از خوابگاه واحد قرنطینه و پذیرش، آشپزخانه، سالن غذاخوری  و سایر بخشها بازدید کرد.

حیات الغیب در این دیدار که رئیس حفاظت اداره کل و محسن شمس زارع مدیر کانون اصلاح و تربیت نیز حضورداشتند، ضمن گفتگو با مددجویان و بررسی وضعیت قضایی آنان، دستورات لازم را جهت حل مشکلات مطرح شده صادر نمود.

وی در پایان با مثبت ارزیابی نمودن روند فعالیت های عمرانی و بهسازی، بر توسعه روند خدمات رسانی به مددجویان با هدف اصلاح وتربیت تأکید کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*