مدیرکل زندانهای استان تهران: بهسازی محیط نقش مهمی در ارتقای روحیه و انگیزش افراد دارد

همزمان با هفته بسیج، با حضور سردار ایزدخواه پیما، مجموعه یگان حفاظت ندامتگاه قزلحصار به بهره برداری رسید.

در بازدید سردار ایزدخواه پیما فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور و مدیرکل زندانهای استان تهران مجموعه یگان پاسدار ندامتگاه قزلحصار متشکل از ۳ خوابگاه، سرویس بهداشتی، نمازخانه و مجموعه کامل سالن غذاخوری به مساحت تقریبی ۴۰۰ متر مربع افتتاح شد.

مدیر کل زندانهای استان تهران در حاشیه افتتاحیه مجموعه یگان حفاظت ندامتگاه قزلحصار گفت: بهره برداری پروژه ها و نوسازی اماکن زندان که بافتهای فرسوده دارند تأثیر بسزایی در روحیه افراد دارد.

سیدحشمت اله حیات الغیب گفت: مبحث زیباسازی و محیط زیبا و آراسته به طور کلی این تفکر را القاء میکند که بر این محیط نظارت مداوم وجود دارد و رفتار در این محیط تابع هنجارها و قواعد مشخص است و اصولا بهسازی محیط، نقش مهمی در ارتقای روحیه و انگیزش افراد دارد.

وی افزود: ما با تلاش شبانه روزی و بسیج همگانی مدیران و کارکنان زندانهای استان تهران کوشش می کنیم تا با بهسازی و نوسازی، شادابی و نشاط را در کارکنان، سربازان و مددجویان افزایش دهیم.

شایان ذکر است فرمانده یگان حفاظت زندانهای کشور و مدیر کل زندانهای استان تهران از پروژه در حال ساخت یگان وظیفه و خوابگاه مددجویان واحد۱ ندامتگاه قزلحصار بازدید کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*