مدیرکل زندانهای استان تهران: کارکنان بسیجی در سنگر اصلاح و تربیت خدمت می کنند

سیدحشمت اله حیات الغیب ضمن تأکید بر نقش کارمندان بسیجی زندانها در عرصه های مختلف گفت: بصیرت مثال زدنی بسیجیان و پیروی آنان از ولایت فقیه باعث خنثی شدن توطئه دشمنان می شود.

مدیر کل زندانهای استان تهران که به همراه تعدادی از کارکنان در مراسم راهپیمایی علیه اغتشاشات اخیر و حمایت از امنیت ملی شرکت نموده بود، گفت: حفظ ارزش‌ها، ارتقای سطح معرفت دینی و بصیرت سیاسی از مهمترین برنامه های بسیج است و می توان با تکیه بر این اولویتها، مسیر صحیح خدمت رسانی به مردم را ادامه داد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید هاشمی با تأکید بر نقش کارمندان بسیجی زندانها در خدمت رسانی صادقانه و کار برای رضای خدا افزود: بصیرت مثال زدنی بسیجیان و پیروی آنان از ولایت فقیه باعث خنثی شدن توطئه دشمنان می شود. کارکنان بسیجی زندانها در سنگر اصلاح و تربیت خدمت می کنند.

وی همچنین گفت: بسیج صرفاً برای جنگ و دفاع از مرزهای فیزیکی شکل نگرفته است بلکه به عنوان نهادی اثرگذار در عرصه های مختلف جامعه اسلامی، نقش آفرین است.

حیات الغیب با اشاره به اینکه خدمت گذاری بی منت و بی ادعا روحیه یک کارمند بسیجی است، اظهارکرد: نیروهای بسیجی می توانند بازوی توانمندی برای هر مجموعه باشند زیرا بسیجیان همانند کوه استوار و مردان روزهای سخت هستند.

بنا به این خبر، بسیجیان زندانهای استان تهران، روز جمعه نیز در نماز جمعه تهران که در مصلای امام خمینی به امامت آیت اله سیّداحمد خاتمی برگزار شده بود، حضور یافتند و مسئولان مرکز مراقبت بعد از خروج و روابط عمومی اداره کل زندانهای استان تهران، با استقرار در کنار میز خدمت، پاسخگوی سوالات نمازگزاران در خصوص خدمات ارائه شده به زندانیان و نحوه کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد بودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*